Elementmaja A139

Tarneaeg 6 nädalat

Hind: 26 900€ +km
Elementmaja A139

Elementmaja A139 on mugava sisekujundusega väga ökonoomne klassikaline ühekordne maja. Suur elutuba on ühendatud avara köögiga. Suured aknaavad annavad siseruumidele meeldiva valgusküllasuse. Esimesel korrusel on suur elutuba koos köögiga. Saunaga. Korrusel on olemas kõik mis teeb elamise mugavaks. Esimesel korrusel on ka avar dushiruum koos WC-ga. Majas on suured  aknad, mis annavad siseruumidesse palju valgust.


Tellijal on võimalus muuta maja pikkust, laiust, põhiplaani, akende ja uste asukohti vastavalt tema soovidele. Samuti on tellijal võimalus valida majafassaadi materjaliks kas laudist või krohvialust plaati.


Astrolux A139
Elementmajad_karkassmajad_moodulmajad_suvilad_ridaelamud_garaazid_astrolux_A139_01

Elementmajad_karkassmajad_moodulmajad_suvilad_ridaelamud_garaazid_astrolux_A139_02

Elementmajad_karkassmajad_moodulmajad_suvilad_ridaelamud_garaazid_astrolux_A139_plaan_01

HIND SISALDAB
 1. Konsultatsioonid
 2. Korruseplaani muutmine
 3. Katusetüübi ja katusekalde muutmine
 4. Välisseinte kõrguse ja kihtide muutmine
 5. Elementmaja tellijale eskiisprojekt (korruseplaanid, vaated, lõiked, vundamendi plaan, avatäidete spetsifikatsioon, müürilati joonis jne.)
 6. Soojustatud välisseinad paksusega ca.250mm (voodrilaud paigaldatud) või krohvialuse plaadigs STEICO.
 7. Vahelae konstruktsioon
 8. Kandvate siseseinte konstruktsioon
 9. Siseseinte karkassimaterjal
 10. Katusekonstruktsioon
 11. Aknad PVC
 12. Fermijoonised
 13. Elemendiplaan
 14. Montaazi sõlmede plaan

Astrolux elementmaja on tänapäevane lahendus kiirelt ja kvaliteetselt endale energiasäästlik maja ehitada.

Elementmaja on üks levinumaid elamuehitise tüüpe ning on ennast aastate jooksul tõestanud nii vastupidavuse kui jätkusuutlikkusega.

Elementide valmistamisel kasutatakse parimaid praktikas tõestatud lahendusi. Elementmaja elemendid valmistatakse tehase sisetingimustes, tagades konstruktsioonide kvaliteetse ja nõuetekohase paigalduse.

Elementmajana on võimalik ehitada erinevaid arhitektuurseid hooneid. Olgu nendeks siis ühekordsed väikeelamud või suured kortermajad.
Koos meie projekteerimismeeskonnaga saate läbi arutada oma idee ja soovid tulevasele elementmajale ning meie kogenud projekteerijad loovad just Teie soovidele vastava maja projekti.

Astrolux elementmaja kvaliteedi tagab maja elementide eelnev valmistamine kaasaegse tehase tingimustes. Kaasaegse tehase tingimused võimaldavad saavutada konstruktsioonide täpsuse ja materjalide kvaliteedi säilimise, kuna detailide valmistamine toimub kuivades tingimustes. Samuti võimaldab kaasaegse tehase tingimustes ehitamine kvaliteedikontrolli erinevates tootmisjärkudes, tagades tulevase ehitise kõrge kvaliteedi.


 • Hind sisaldab ainult hinnapakkumises kirjalikult märgitud materjale, tooteid ja teenuseid.
 • Kodulehel olevad pildid on illustratiivsed. Elementmajad toodetakse vastavalt hinnapakkumistele ja lõplikule eskiisprojektile.
 • Kodulehel olevad pildid on illustratiivsed. Elementmajad toodetakse vastavalt hinnapakkumistele ja lõplikule eskiisprojektile.